Tanie podróżowanie

Niskobudżetowy trip

Coraz mniej jest w Polsce osób przekonanych, że podróże muszą kosztować, jednak nadal jest spora grupa takich ludzi, dla nich wszystkich prezentujemy tanie sposoby podróżowania.

 

  1. Łap okazję – podróż może być dużo tańsza jeśli na bieżąco śledzimy promocje oferowane przez linie lotnicze oraz autobusy oferujące przejazdy międzynarodowe. Dzięki takim okazją możemy dotrzeć to Paryża za 90 zł w obie strony, czy do Berlina za 1 zł.

  2. Posezonowe wyprzedaże – dotyczą nie tylko sklepów z ubraniami, również hostele i hotele oferują dużo niższe ceny w czasie gdy ruch turystyczny jest znacznie mniejszy. Warto sprawdzać np. Booking.com, gdzie regularnie pojawiają się miejsca noclegowe w dużo niższych cenach.

  3. Wyżywienie w niskiej cenie – są kraje gdzie jedzenie jest naprawdę drogie, ale w każdym kraju są miejsca gdzie można taniej zjeść. Czego szukać? Przede wszystkim barów i restauracji położonych na obrzeżach turystycznych miejsc, ze względu na odległość od centrum i mniejszą liczbę klientów, oferują one też posiłki w niższych cenach.

 

Odsłony: 1953

Nasze ostatnie podróże

Poznaj z nami inne kultury